KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 7256648
nr 725 6648
Teckning
sign. Gunne (Carl Gunne), modellstudie, 56x46
måndag 14 november 2011
kl 18:26:40
Signe Persson-Melin (f. 1925)